Gala.plKwiecień 2009

Pn Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

beky

26 latStatus: offline

wyślij wiadomość

z kasią :)

2009-04-09
zgłoś naruszenie »

mówię "skadruj tylko mnie i kaske". no ale moja mama nie bardzo wiedziała jak to zrobić i efekcie wyszło więcej tego czego nie potrzeba niż nas ale od czego ma się zaawansowany program paint który potrafi zdziałać cuda ze zdjęciami )
no to siedzemnast urodziny mam już z głowy. podsumujmy: wspaąłm tak jak zawsze (wcześnie jak na dzień wolny od nauki) i o dziwo zamiast leżeć plackiem przed telewizorem zabrałam się za porządki w domu. z prezentów to moge napiszyć się stary ołówek, puszę filetów z makreli, piżame, starą strugaczkę która prawdę mówiąc sama sobie kupiłam,czekladę i kolczyki od kaski. no ale wogóle czuję jakby tych urodzin nie było. tylko jakas pracująca sobota. wogle nie czuję tej magii życzeń ani niczego. mam tyle znajomych ale tylko kasia wpadła na pomysł żeby mnie odwiedzić. nie nie nazekam. ale chciałąm te 17 urodziny spędzić w troszkę inny sposób. nei ze szmatą i kurzem ale jakoś tak bardziej świątecznie ze znajomymi w wielkiej grupie. jeżeli mam taką siedemnastkę to nie chce myśleć o osiemnastce. to już wogóle nikt nie przyjdzie.
no i tak na koniec chciałąbym złożyć sobie życzenia: no oby tak dalej, ucz się tak jak się uczysz, rób to co robisz, ubieraj się tak jak się ubierasz,bądz taka jaka jesteś i znajdz sobie wreszcie jakegoś chłopa który wysłuchiwałby tych twoich monologów na temat dopiero co widzianych butów lub marności ludzkiego życia. no to chyba tyle.
a ja jako solenizantka mam zamiar spełnić te wszystkie życzenia...

Tagi: beky urodziny

Użytkownik nie wyraził zgody na komentowanie zdjęć przez niezalogowanych Gości.
Zarejestruj się albo zaloguj na profil.


laiskotella
15/04 15:14

Niech się spełnią!!!!! Wszystkiego najwspanialszego ,wybacz, że spóźnione nieco, ale niech Ci się marzenia, pragnienia i pomysły spełniają !!!!